Прально-сушильні машини Miele з технологією PerfectCare

Прально-сушильні машини Miele з технологією PerfectCare

Showroom MILAN представляє Побутову Техніку MIELE (Німеччина) 🇧🇪. Відкрийте для себе унікальний комфорт управління, інноваційні технології та виняткову якість -- відчуйте техніку Miele в дії!

Зокрема, Прально-сушильні машини Miele з технологією PerfectCare -- це поєднання чотирьох функцій, які доповнюють одна одну для досягнення бездоганних результатів у догляді за білизною:
◼ Стільниковий барабан Miele виключає пошкодження тканин підчас прання й сушіння, а також потрапляння сторонніх предметів за межі бака;
◼ Функція «Термовіджим» передбачає зниження рівня води до старту сушіння. Білизна починає обертатися в потоці теплого повітря, після чого швидкість віджиму плавно збільшується;
◼ Функція PerfectDry регулює сушіння на основі електронного контролю залишкової вологості;
◼ Програма для автоматичного видалення ворсу дозволяє підтримувати прилад у чистоті й виключити потрапляння ворсу на речі в наступних циклах прання.

❣Завантаження білизни: при пранні 8 кг, при сушінніі 5 кг. Як у пральних, так і в сушильних машинах, передбачені функції й програми з обробки білизни парою. А одна з них, SteamFinish, доступна в тому числі й для чистого та сухого одягу, який потрібно злегка освіжити та розправити.

❣Додаток Miele@mobile стане вашим надійним помічником підчас використання нових прально-сушильних машин Miele з функціями асистента догляду -- HygieneAssistant та TimeAssistant.
📎Асистент догляду знадобиться, коли Ви не встигаєте додому, щоб дістати білизну з барабана відразу після закінчення програми. В додатку Ви зможете продовжити роботу функції захисту від зминання на 30 хвилин до трьох разів, щоб речі зберегли свіжість до вашого приходу.
📎HygieneAssistant підкаже, коли потрібно запустити програму очищення приладу (така функція потрібна, наприклад, після частого застосування низькотемпературних програм).
📎Завдяки TimeAssistant Ви будете в курсі, якщо тривалість сушки змінилася, що іноді відбувається після попереднього розрахунку у зв'язку з обраним ступенем сушіння або об'ємом завантаження. Додаток може відправити повідомлення, якщо час змінився більш ніж на 30 хвилин, а ще сповістити Вас про закінчення сушіння.

📍Завітайте до Showroom MILAN за консультацією з вибору Побутової Технікі MIELE.
МИ СТВОРЮЄМО ВАШ ПРОСТІР! 🛋