Foscarini

Foscarini

Showroom MILAN (Офіційний дилер) представляє: Італійську Фабрику Foscarini, яка була заснована у 1981 році на острові Мурано (Венеція) -- відомий винятковим виробництвом скла ручної роботи. Фабрика спеціалізується на виготовленні бра, торшерів, люстр, настільних ламп та інших світильників, які представлені в різних формах, розмірах, забарвленнях та варіантах оздоблення.

З компанією Foscarini співпрацюють кращі світові Дизайнери -- Karim Rashid, Alessandra Matilde, Enrico Franzolini, Patricia Urquiola, Valerio Bottin, Luca Nichetto, Atelier Oi, Designwork, Massimo Gardone, Jozeph Forakis та інші.

Майстри Фабрики Foscarini використовують лише найкращі матеріали: натуральне муранське скло, високоякісне сатиноване скло, натуральна деревина, сталь, алюміній, скловолокно, кераміка та ін.

Такі Колекції як Twiggi, Big Bang, Chouchin mini, Plass, Birgie, Havana, Tartan, Allegro, Tress, Satellight та багато інших прикрасили інтер'єри будинків та квартир, готелів та ресторанів, виставкових центрів, музеєв та бутиків.

З усіх питань щодо співпраці звертайтеся за номером:
+380 67 618 10 16 директор Лариса Леонова