Перший Спортивний Матрац ReActive® Dorelan

Перший Спортивний Матрац ReActive® Dorelan

Showroom MILAN (Офіційний дилер) Італійської Фабрики Dorelan.

Відкрийте для себе Перший Спортивний Матрац ReActive® Dorelan із подвійною технологією -- MyForm Memory ReActive® та Twin System ReActive®. Поєднання подвійної технології та найефективніших матеріалів робить Reactive® ідеальним матрацом, що гарантує кожному спортсмену максимально можливе відновлення.

Матрац ReActive® розроблений для всіх, хто відчуває сильне навантаження на кісткову систему та серйозні напруги в м'язових групах, що є типовими проблеми для тих, хто на постійній основі займається спортом.

Лабораторії досліджень та розробок фабрики Dorelan вдалося створити нову високоеластичну пружину, яка завдяки використанню ексклюзивного вуглецевого волокна HS здатна забезпечити ідеальне розслаблення хребта -- це і є секретом Нового Патенту Dorelan -- пружини Twin System Reactive®.
І ще дуже важливі компоненти матрацу: дихаюча тривимірна тканина, нова молекулярна структура MyForm Memory Reactive® із більш високою повітропроникністю, яка гарантує комфортний температурний режим під час сну.

Подушка Dorelan ReActive® сприяє більшому комфорту та кращої якості сну. Можна користуватися в трьох варіантах висоти (низький, середній та високий); вона була розроблена з метою адаптування до різної статури та звичок.

ReActive® -- справжня революція для тих, хто займається спортом -- завдяки технологічним рішенням Dorelan сон стає інструментом тренування. ReActive® -- спортивна революція починається зі сну. (Матрац ReActive® та Подушки ReActive® представлені на Експозиції Showroom MILAN).

Завітайте до Showroom MILAN або телефонуйте за номерами:

+380 67 618 10 16 директор Лариса Леонова