Компанія-Партнер -- JUNG SMART HOME

Компанія-Партнер -- JUNG SMART HOME

Showroom MILAN представляє Компанію-Партнера -- JUNG -- Компанія JUNG була заснована в 1912 році у Німеччині. Бренд JUNG асоціюється у всьому світі з бездоганним дизайном і рішеннями майбутнього: Вимикачі, Розетки, Керування LED-освітленням, eNet SMART HOME, KNX-система, Інтелектуальне голосове керування, кондиціювання, енергоефективність, безпека, домофонні системи та мультимедіа -- і це невичерпний перелік систем, які допоможуть знайти відповідне рішення для будь-яких вимог.

Продукція виготовляється на двох виробничих заводах в Шальксмюле і Люнені. Саме тому в 2011 р. Компанія JUNG отримала від TÜV Nord Сертифікат "Made in Germany"🇩🇪 -- гарантія високоточного виробництва -- зроблено у Німеччині!

Новинки Компанії JUNG в 2021 році:

📍Smart Panel 8 -- Інтелектуальне керування. Сенсорна панель JUNG KNX Smart Panel 8 -- це рішення для візуалізації Вашої KNX-системи без використання додаткового сервера. Керування функціями централізовано на стіні або дистанційно через планшет та смартфон в локальній мережі.📍Система модульного типу Plug & Light -- дає змогу по-новому поглянути на світлову композицію. Система світлодіодного освітлення в дизайні вимикачів JUNG наділена оптимальними можливостями регулювання рівня яскравості, легка у встановленні, керуванні і налаштуванні.📍Бездротові настінні передавачі EnOcean -- оснащені модулем NFC -- у процесі обміну даними через NFC гарантується високий рівень їхнього захисту; доступні в різних серіях JUNG та в широкому діапазоні кольорів.📍Регулятор частоти обертання двигунів вентиляторів -- це нова вставка прихованого монтажу для інтелектуальної модульної системи, яка управляє певними двигунами вентиляційного обладнання.📍Розетка JUNG SCHUKO® для електровелосипедів. За допомогою цієї Розетки (Серія WG 800) можна швидко зарядити велосипед або електроскутер.📍Функція відображення графіків для SMART VISU SERVER.
Графіки, отримані на базі даних KNX Вашої системи, надають змогу виявити зайві витрати і більш ефективно керувати енергоефективністю Вашого будинку.

📍Нові функції для JUNG VISU PRO. Компактний пристрій для автоматизованого керування приміщенням -- це Visu Pro Server з передвстановленим ПЗ Visu Pro Software. Компанія доповнила Visu Pro Server новими функціями для великих проектів. Крім того, сервер здійснює маршрутизацію через KNX IP Secure. Пристрій ідеально підходить для використання у сфері приватного будівництва.


Представники Компанії JUNG Ukraine -- Вячеслав Шевнин та Lyudmyla Udovenko!

З усіх питань щодо співпраці звертайтеся за номером:
+380 67 618 10 16 директор Лариса Леонова