Інтер'єрні Аромати Італійського бренду Dr. Vranjes Firenze

Інтер'єрні Аромати Італійського бренду Dr. Vranjes Firenze

У Showroom MILAN представлені Інтер'єрні Аромати Італійського 🇮🇹 бренду Dr. Vranjes Firenze -- Rosso Nobile, Oud Nobile, Bellini, Melograno, Fuoco, Ginger Lime, Melograno&Menta, Maserati, Milano, Acqua, Arancio&Uva Rossa та інші. Об'єми: 250 ml; 500 ml; 1250 ml.

📍5 Корисних Порад по використанню:

1. Рекомендуємо перевертати палички 1 або 2 рази на день, залежно від того, наскільки Ви віддаєте перевагу інтенсивності аромату. Інтенсивність також можна регулювати кількістю перегортання паличок.

2. Важливо встановити всі бамбукові палички, які йдуть у комплекті, тому що їх кількість розрахована на заповнення всього обсягу дифузора та направлено на досягнення постійного рівномірного випаровування. Якщо скоротити кількість паличок, композиція почне випаровуватися прямо через флакон.

3. При від'їзді з дому на тривалий час, не зайвим буде витягнути палички та закрити флакон, щоб ароматична рідина не випаровувалася, поки Вас немає.

4. Для поширення аромату по приміщенню необхідна наявність руху повітря, інакше аромат сконцентрується над флаконом.

5. Коли парфум повністю випарувався, і бамбукові палички висохли, вони продовжують розповсюджувати аромат, тому їх можна покласти в комод, шафу або кошик з білизною.

Завітайте до Showroom MILAN ми Вам допоможемо підібрати Інтер’єрний Аромат для будь-якої кімнати (спальня або вітальня, кухня або ванна, передпокій або кабінет).

За детальною інформацією звертайтесь за номером:
+380 67 618 10 16 директор Лариса Леонова