Showroom MILAN презентує Фабрику Kraus

Showroom MILAN презентує Фабрику Kraus

Showroom MILAN презентує Фабрику Kraus -- Американська Дизайнерська Сантехніка. Компанія Kraus була заснована у 1998 році в Сполучених Штатах Америки. Обираючи продукцію виробництва Kraus, Ви отримаєте максимум зручності, довговічності, гігієнічнічності та високий клас матеріалів.

Ассортимент різноманітний:
-- Кухонні мийки (вбудовані, накладні, врізні); Зокрема, Комплект кухонний KCH-1000 Loften.
Мийка Loften з нержавіючої сталі великої місткості з правим зміщеним зливом, прямими стінками та кутами з малим радіусом нахилу додасть Вашій кухні сучасний вигляд.
У комплект входять: раковина, змішувач, нижня решітка (безпечна для посудомийної машини), зливний вузол, знімна зливна пробка, водопровід, кріплення і 2 шаблони для вирізання отворів.

-- Кухонні змішувачі (стандартні, пружинні, з висувним виливом);
-- Дозатори для миючого засобу;
-- Умивальники;
-- Душові системи;
-- Змішувачі для умивальника та біде;
-- Мильниці та дозатори, гачки, йоржики туалетні, полиці, склянки для зубних щіток, тримачі для рушників та туалетного паперу.

Вся продукція Kraus відповідає галузевим кодексам та стандартам США і Канади, має міжнародну сертифікація CRG, CUPC, CSA, IAPMO, ANSI і ГТК. Високотехнологічне виробництво та досвід фахівців дозволяють компанії Kraus створювати продукт, що відповідає найвищим міжнародним стандартам, а нам -- презентувати сантехніку Kraus в нашому Салоні Інтер'єрних Рішень -- Showroom MILAN.

За детальною інформацією звертайтесь за номером:
+380 67 618 10 16 директор Лариса Леонова