Диван Ларсон з отоманкою

Диван Ларсон з отоманкою

Країна-виробник: Україна
Розміри: 2470×1655×830
Фабрика: ROSHE

Цей диван відповідає усім критеріям якості, зручності та функціональності, аби забезпечити вам насправді повноцінний домашній відпочинок. І Ларсон завжди має достойний вигляд, доповнюючи дизайн інтер’єру стильною зоною комфорту. Прямі лінії його силуету легко комбінуються з будь-яким оздобленням стін, декором та меблевими аксесуарами.

Комфорт експлуатації моделі Ларсон забезпечено простотою й одночасно технологічністю його конструкції. Так, використовуючи принцип євро-книжки, ми встановили у дивані кроковий механізм трансформації, що полегшує щоденне розкладання.

Адаптивність дивана Ларсон до побажань замовника дозволяє змінювати розміри спального місця з кроком +/- 10 см. Робити підлокітник біля отоманки на всю її довжину або коротшим, а також зменшувати ширину підлокітників з кроком в 5 см. Сидіння дивана може бути візуально суцільнокроєним або розділеним декоративною строчкою. Така варіативність дивана Ларсон здатна створити вашу унікальну модифікацію як за розмірами, так і за оздобленням.

Простота сучасних рішень для щоденного комфорту – це Ларсон!