Компактний диван Оллі

Компактний диван Оллі

Країна-виробник: Україна
Розміри: 2030×1100×720
Фабрика: ROSHE

Головною особливістю конструкції Оллі є повна відсутність підлокітників, завдяки чому заощаджується жилий простір у квартирах-студіях та невеликих кімнатах. Натомість існує можливість виготовити на торцях дивана й пуфа кишені для зберігання «під рукою» пульта, телефона чи книжки.

Асиметричний крій сидіння дозволяє поєднувати різноманітні тканини-компаньйони, створюючи стильові акценти в інтер’єрі. А оздоблення швів об’ємним кантом може бути тон в тон з тканиною оббивки  або яскравою контрастною лінією на тлі однотонного матеріалу.

Глибоке сидіння та занижена спинка Оллі дозволяють прийняти більш природне положення тіла під час відпочинку, розміститись невимушено, по-домашньому.
Зручність посадки можна регулювати прикріпленим зі зворотного боку квадратної подушки валиком, переміщуючи його вгору на спинку дивана або вниз – під поперек.

Щоденний сон на дивані Оллі забезпечує кроковий механізм трансформації спального місця. Підвищену м’якість матрацу надає пружинна змійка в конструкції каркаса, який складається з металу та дерева.
Доповнений пуфом Оллі перетворюється з прямого дивана на кутовий. Але в залежності від того як приставити пуф до дивана, це може бути або отоманка, або зручний столик, або прямий подовжений Оллі. Для невеликих приміщень таке моделювання м’яких меблів – реальна знахідка!

Знайдіть свій варіант комфорту з малогабаритним, але багатофункціональним Оллі!