Ліжко Ларрі

Ліжко Ларрі

Країна-виробник: Україна
Фабрика: ROSHE
Розміри: 2100×2200×1100

Вирізняючись особливою легкістю серед інших ліжок в асортименті меблів ROSHE, Ларрі   має трендовий мінімалістичний дизайн з сучасним функціоналом.

Створене на базі модульного дивану Керол, ліжко Ларрі володіє металевим каркасом для міцної й одночасно негабаритної конструкції та високими тонкими ніжками. Вони надійно тримають склепіння ліжка на потаємному кріпленні, і мають просто бездоганний вигляд завдяки своїй суцільності від верхівки до низу. 

Стильне прямокутне узголів’я має накладні подушки з анатомічно закругленими краями. Вони завжди подарують комфорт вашому тілу, коли вам захочеться переглянути фільм, почитати улюблену книгу або зануритись у соцмережі зі своїм смартфоном. А у потрібний час ці подушки можна від’єднати та віддати до хімчистки.

Усі частини ліжка Ларрі мають приховане кріплення, завдяки чому виглядають нібито “примагніченими” одна до одної. Усе через високу технологічність збірки: рама збирається окремо, а оздоблювальний матеріал у вигляді суцільного чохла “одягається” і фіксується вже на готовій рамі. Це дає змогу створити конструкцію без видимих з’єднань, а ще дозволяє за необхідності знімати чохли корпусу та узголів’я для вчасного догляду за їхньою чистотою.

Обираючи каркас, ви регулюєте рівень комфорту згідно ваших особистих критеріїв.

Летто Медіо — каркас за замовчуванням, з рівномірним розподілом навантаження завдяки ламелам, що прикріплені до рами каркасу і надійно тримають матрац над нею, забезпечуючи вентиляцію.

Летто де Люкс — каркас преміумкласу з латотримачами у вигляді амортизаторів, виготовлених зі стійкого до навантажень каучуку. Ламели мають два ступені свободи, тобто працюють у двох площинах, надаючи вам найвищий комфорт сну.

А розмірний ряд Ларрі справді вражає — 8 типорозмірів! За довжини матрацу у 2000 мм та 1900 мм ви можете обрати спальне місце з шириною у 1400 мм, 1600 мм, 1800 мм або 2000 мм.

Ліжко Ларрі — естетична досконалість комфорту будь-якого розміру!