Ліжко Ферро

Ліжко Ферро

Країна-виробник: Україна
Фабрика: ROSHE
Розміри: 2120×2550×1130

Ліжко завжди сприймалося як стаціонарний предмет меблів для сну, хоча ми не завжди відпочиваємо на ньому тільки лежачи. Відпочинок на ліжку у сидячому положенні, спершись на рівне узголів’я, рідко буває довготривалим і однаково зручним для перегляду TV, читання книг, роботи з ноутбуком та тому подібного.

Ззовні узголів’я виглядає м’яким та об’ємним, приємним на дотик і сприймається як суцільна конструкція. Завдяки ледь округлій формі спинки та прямим декоративним швам на ній ліжко Ферро пасує і до традиційних прямих ліній спальних кімнат, і до більш витончених складних форм у сучасних інтер’єрах.

Механізм трансформації узголів’я (країна виробник Польща) дозволяє легким рухом змінювати кут його нахилу, надійно фіксує будь-яке положення без звуку клацання, та витримує навантаження у 20 ньютон-метрів у кожній точці фіксації.

Комфорт сну забезпечено міцним та витривалим каркасом преміум класу європейського виробництва – «Летто де Люкс». Він виготовлений зі сталевої труби, звареної швом «в замок», та 52-х ламелей, що монтуються у каучукових латотримачах-амортизаторах.

Спальне місце Ферро виготовляється у 8 типорозмірах. За довжини матрацу у 2000 мм та 1900 мм ви можете обрати спальне місце шириною 1400 мм, 1600 мм, 1800 мм та 2000 мм. Під ним розташована ніша для постільної білизни. Ніша здатна витримувати навантаження до 80 кг, надійно захищена від попадання пилу, оброблена зсередини спеціальною звукоізоляційною стрічкою та зроблена роз’ємною для зручного прибирання під ліжком.

Особлива функціональність та універсальний стиль Ферро – достатні переваги, щоб остаточно обрати ліжко нового покоління від ROSHE!