ROSHE

У грудні 2021 -- Showroom MILAN набув статусу Дилер Української Фабрики ROSHE. Запрошуємо Вас ознайомитися с асортиментом продукці бренду. Компанія ROSHE пропонує сучасні прямі та кутові дивани, стильні та ергономічні ліжка, розкладні крісла, пуфи и журнальні столики, виконані в модних тенденціях світової меблевої индустрии.

🛋 Усі Дивани мають Механізм трансформації та розраховані на щоденне використання. Наповнення матраца шарами ППУ підвищеної комфортності надають спальному місцю анатомічних властивостей для найефективнішого сну.

🧐 Цікаво! Модель Дивану Керол виводить комфорт домашнього відпочинку на новий рівень. А саме ідея створення дивану з великою двоспальною отоманкою розміром 1600 мм. Каркас «Ultra thin and sturdy» -- надтонкий та міцний, що буквально «підніс» над землею усю конструкцію дивана на тонких високих ніжках. Такі масштаби отоманки є новизною не тільки в Україні, але й у європейських країнах також.

💎Справжній діамант у колекції м'яких меблів ROSHE - НОВИНКА 2021 року крісло Клауд. Оригінальні овальні форми сидіння, спинки и підлокітників, високі конусоподібні ніжки и вишуканість у кожній деталі роблять Клауд не просто предметом меблів, а артоб'єктом для будького інтер'єру.


МИ СТВОРЮЄМО ВАШ ПРОСТІР! 🛋