Nowodvorski Lighting

Showroom MILAN представляє Польську Компанію-Партнера -- Nowodvorski Lighting @nowodvorski_lighting_official -- інтер'єрні та вуличні рішення для Освітлення.

Історія Компанії Nowodvorski Lighting -- розпочалася в 1994 році, засновник Тадеуш Новодворський! Автоматизоване та високотехнологічне виробництво Фабрики дозволяє виробляти понад 5000 світильників на день. Nowodvorski Lighting постійно бере участь у Міжнародних виставках у Варшаві, Мілані, Франкфурті-на-Майні, Парижі. Моделі цього Бренду відрізняються цікавим зовнішнім виглядом, високою якістю та функціональністю. Зокрема -- LASER, MONACO, WHEEL, ORBIT, ROTOR, LUKSOR, PROFILE EYE, FOXTROT, CUMULUS, TUBINGS. Дизайнери інтер'єрів зі світовим ім'ям часто використовують продукцію Novodvorski Lighting для освітлення апартаментів, будинків, готелів, ресторанів, опен-спейс та інших місць.

Люстри, Підвісні та Cтельові Світильники, Торшери, Настільні лампи, Бра, Споти, Трекові системи, Вуличні настінні та підвісні світильники, Паркові та Грунтові світильники, Вуличні споти та фігури -- серед продукції Nowodvorski Lighting Ви знайдете все необхідне для створення стильного та функціонального Освітлення.

Завітайте до Showroom MILAN -- Ви зможете ознайомитися з продукцією Фабрики та замовити Освітлення для Вашого інтер'єру.